Zmiany na blogu !

Też tak macie, że zawsze kiedy macie na głowie więcej obowiązków niż jesteście ich w stanie przerobić w Waszym wolnym czasie, to chwytacie się mało istotnych rzeczy które zalegają na liście „zrobić przed śmiercią” od kilkunastu już miesięcy? W dużym skrócie #storyofmylife. Dlatego zamiast pracować i robić relację z Gamescomu, albo chociaż poodkurzać podłogi postanowiłem… kompletnie przebudować bloga!

Nie koduję, nie ogarniam wtyczek w WordPressie, nie wiem nawet jak chcę żeby finalnie to wyglądało. Bądźcie cierpliwi i śmiało komentujcie moje poczynania na bieżąco. 😉 Módlcie się, żeby udało mi się zrobić z tej strony miejsce skupiające moje wypociny z każdego zakamarku internetu.

…a jeśli mi się uda, to obiecuję, że w końcu zaktualizuję listę serii Let’s Play. 😉

Play Next – wasza szansa na zaistnienie na YouTube!

Jak pewnie część z Was już wie, Rock rozpoczął prowadzenie serii „Play Next”. Jej celem jest pomoc w promowaniu uzdolnionych Let’s Playerów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na YouTube. Jako jeden z patronów akcji chciałem Wam nieco przybliżyć jej zasady oraz zachęcić do brania w niej udziału.

Zasada jest dosyć prosta – Rock raz w tygodniu wypuszcza nowy odcinek serii, a uczestnicy wysyłają video komentarz, czyli swoją pracę zgłoszeniową. Wasze filmiki mogą być klasycznym Let’s Play’em, poradnikiem, filmem fabularnym lub też efektownym montażem. Przyjmowane jest wszystko, co tyczy się gier. Następnie Rock oraz patroni serii wybierają 3 filmiki które są ich zdaniem najlepsze. I to właśnie te 3 filmiki stają się głównym tematem kolejnego odcinka. Każdy filmik zostaje podsumowany w kilku zgrabnych zdaniach, a widzowie za pomocą linku na ekranie mogą szybko przeskoczyć do oryginalnego materiału znajdującego się na kanale autora.

Dla mnie to świetny pomysł, bo seria Next Play szybko zyskuje popularność, a co za tym idzie jej skuteczność w promowania przyszłych gwiazd polskiego YouTube jest coraz większa. Dlatego serdecznie zapraszam Was do brania udziału w akcji. Pamiętajcie, żeby zapoznać się z regulaminem akcji. W Waszym interesie jest to, żeby nadesłane przez Was materiały nie zostały zdyskwalifikowane! :]

Na koniec wrzucam jeszcze ostatni filmik, który powinien dać Wam pełen obraz tego, czym ta seria tak właściwie jest:

PS. Publikując ten wpis mam nadzieję, że chociaż część z Was przestanie zaśmiecać mój kanał (oraz innych Let’s Player’ów) zbędnym spamem…

Strona w przygotowaniu

Witam Was oficjalnie na mojej własnej, internetowej wyspie. :] Czym jest (lub właściwie – czym ma być) ten blog? Będzie to zarówno miejsce w którym będę publikował materiały ze wszystkich moich kont YouTube (obecnie są to MinecraftPL i CTSG87), artykuły jakie zdarza mi się pisać, treści dodatkowe (myślałem o takich rzeczach jak fan-arty jakie mi wysyłacie, zapisy stanu gier w które gram, w tym te z Minecraft’a oraz wszystko inne, czym chcę się z Wami podzielić) oraz moje prywatne wpisy o wszystkim i o niczym, czyli klasyczny blog.

Dajcie mi znać co myślicie o tym pomyśle. To oczywiście Wasza opinia jest tutaj najważniejsza i bardzo chętnie przyjmę wszelkie uwagi i sugestie. Zapraszam do częstego zaglądania, więcej treści już niedługo!